Skocz do zawartości
Witamy na AceKill.pl - Sieć która łączy graczy!

Witamy na AceKill.pl

Witamy cię drogi Gościu na AceKill.pl - Pięć fragów - jeden strzał ! Rejestrując się na naszym forum, otrzymasz pełny dostęp do naszego forum. Bądź częścią naszej społeczności rejestrując się na naszym forum!

 

Dzięki rejestracji będziesz mógł:

 • Tworzyć tematy na naszym forum oraz udzielać się w istniejących postach,
 • Poznać wielu graczy i dołączyć do naszego zespołu,
 • I wiele wiele więcej!!! 

 

Dołącz już teraz do naszej społeczności !


Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 17.05.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  @swierzak jesteś administratorem owej sieci, nie znasz wymagań na moda/admina oraz wprowadzasz w błąd użytkownika przez, który on się wtedy stresuje, żenada. BTW co do podania to wszystko spełniasz. TAK. // Trzeba stresować troszku administarcję. A ty jak długo grasz na serwie że wypowiadasz się odnośnie podań ?
 2. 2 punkty
  Wymagania na Admina: •Ukończone 15 lat •Znajomość moda minimum 3/5 •Podstawową znajomość komend admina, oraz obsługiwanie się menu •Bycie osobą bezkonfliktową, na którą gracze się nie skarzą •Przegrane 10 godzin na serwerze •Znajomość regulaminu Wzór Podania: Nick: Wiek: Znajomość moda [0/5]: Znajomość SourceMod[0/5]: Link do gametrackera: Dlaczego chciałbyś zostać adminem: Mikrofon [Tak/Nie]: Mutacja [Tak/Nie]: Kontakt: Skala Sourcemod: 1. Brak pojęcia na temat SourceMod'a 2. Wiesz co to SourceMod, lecz masz z tym problemy. 3. Potrafisz obsługiwać menu Admina, oraz znasz kilka podstawowych komend. 4. Znasz dużo komend i nie masz żadnych problemów z menu Admina. 5. Znasz 90% komend, oraz menu Admina na pamięć. Admin nie posiada VIPa należy zakupić go u @fejmek
 3. 1 punkt
  Zgadujemy kto wypowie się pod tym tematem następnym, ja zacznę @stop3k
 4. 1 punkt
  Twój nick z gry: Nick oskarżonego: Data i godzina zdarzenia: SteamID oskarżonego: Dokładny opis sytuacji: Dowody:
 5. 1 punkt
  Twój nick z gry: Nick oskarżonego: Data i godzina zdarzenia: SteamID oskarżonego: Dokładny opis sytuacji: Dowody:
 6. 1 punkt
  Nick: Fezy Wiek: 17 Znajomość moda [0/5]: 4 Znajomość SourceMod[0/5]: 4 Link do gametrackera: https://www.gametracker.com/player/Fezy/91.224.117.116:27015/ Dlaczego chciałbyś zostać adminem: Prawie zawsze jak wchodzę na serwer to jest jakieś nowe konto i sieje spustoszenie strzelając przez ściany lub granaty dymne. Zabiera to przyjemność grania na serwerze i powoduje że ludzie z niego wychodzą. Uważam, że ilość admninistratorów na serwerze retake powinna wzrosnąć i postanowiłem sam dołożyć cegiełke do tego celu. Mikrofon [Tak/Nie]: Tak Mutacja [Tak/Nie]: Tak Kontakt: https://steamcommunity.com/id/DonGrandeFezy/
 7. 1 punkt
  Jak wrócę z dworu to zrobię jeszcze jedną, lub dwie
 8. 1 punkt
  Na prace na górze nawet nie patrz, kacyk po wczoraj i coś takiego wyszło (nie mogłem z edytować tamtego posta dlatego nowy :D)
 9. 1 punkt
  coś w tym stylu może być?(jak to nie w twoim stylu to podaj mi jakąś tematykę to zrobię jeszcze jedną prace)
 10. 1 punkt
  Witam, w tym temacie mam zamiar pokazywać wam moje prace :D. Zapraszam wszystkich do oceniania i krytykowania :D. Praca wykonana dziś ;D
 11. 1 punkt
  @DZb'e Najbardziej mi się podoba praca nr1. Ogólnie prace fajne Długo bawisz się programem graficznym? a jak można wiedzieć to jakim?
 12. 1 punkt
  Siemka w tym temacie zobaczycie moje stare jak i nowe prace Praca stworzona dla użytkownika MłODY. https://i.imgur.com/Gd9wXcD.gifv Praca stworzona dla użytkownika MAXER Praca stworzona pod "opcje" tematu Praca stworzona pod tematy "Zlecenia" https://i.imgur.com/Q8xUxyo.gifv Praca gif "osobista" Loga wszystkie kolory drużyny (CS:GO) Prace poniżej są ze szkolenia więc nie będzie opisu typu dla kogo do czego, robiłem je dla siebie będąc na szkoleniu
 13. 1 punkt
  3 Grafika z postacią z CS kozak
 14. 1 punkt
 15. 1 punkt
  A tu kilka moich starych prac (jakbyście chcieli to resztę mogę też wam podesłać)
 16. 1 punkt
  Prace są fajne ale w niektórych pracach napisy wcale nie pasują do całości co według mnie wygląda słabo ale po za tym jest dobrze.
 17. 1 punkt
  Gra polega na tym, że ja napiszę "auto" to kolejna osoba piszę następny wyraz na ostatnią literę poprzedniego wyrazu czyli "o" Zaczynam: samochód
 18. 1 punkt
 19. 1 punkt
  Nick: TO5HIM Wiek: W poniedziałek ukończę 16 Znajomość moda [0/5]: 4 Znajomość SourceMod[0/5]: 5 Link do gametrackera: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.18.202:27015/top_players/?query=TO5HIM (Aktywność będę mieć dużo większą, jednak podanie piszę już teraz ze względu na dużą ilość cheaterów) Dlaczego chciałbyś zostać adminem: Gdy wchodzę na serwer bardzo często są cheaterzy. Zbliżają się wakacje więc będzie więcej osób na serwie oraz cheaterów czy ogólnie osób łamiących regulamin. Poza tym przyda się pomoc od kogoś z doświadczeniem - pełniłem już kilka razy funkcje admina czy nawet major admina. Mikrofon [Tak/Nie]: Tak Mutacja [Tak/Nie]: Tak Kontakt: steam, forum, discord (TO5HIM#5320)
 20. 1 punkt
  No to tak znajomość sourcemoda 5/5 ? czyli mówisz że od 0 tworzysz pluginy? jak na razie na tak
 21. 1 punkt
  Z gametrackera, którego podałeś wynika, że w ciągu ostatnich 7 dni nie byłeś nawet 1 na serwerze Jestem na NIE
 22. 1 punkt
  Uuu gdyby nie aktywność to byłoby git, a tak to słabo Na razie, na NIE
 23. 1 punkt
  Wymagania na Admina: •Ukończone 15 lat •Znajomość moda minimum 3/5 •Podstawową znajomość komend admina, oraz obsługiwanie się menu •Bycie osobą bezkonfliktową, na którą gracze się nie skarzą •Przegrane 10 godzin na serwerze Wzór Podania: Nick: Wiek: Znajomość moda [0/5]: Znajomość SourceMod[0/5]: Link do gametrackera: Dlaczego chciałbyś zostać adminem: Mikrofon [Tak/Nie]: Mutacja [Tak/Nie]: Kontakt: Skala Sourcemod: 1. Brak pojęcia na temat SourceMod'a 2. Wiesz co to SourceMod, lecz masz z tym problemy. 3. Potrafisz obsługiwać menu Admina, oraz znasz kilka podstawowych komend. 4. Znasz dużo komend i nie masz żadnych problemów z menu Admina. 5. Znasz 90% komend, oraz menu Admina na pamięć.
 24. 1 punkt
  podanie słabo napisane, ale aktywność jakąś masz, SM jest git oraz wiek Jestem na TAK
 25. 1 punkt
  no to tak po 1 grasz po 15-20 min dziennie jest to zdecydowanie za mało po 2 tak jak up nie rozpisałeś się i standardowo chcę łapać cziterów... więcej zaangażowania wiek i mutacja na + na razie na nie (może jak dłużej pogramy razem to mnie do siebie przekonasz)
 26. 1 punkt
  +wiek +ogarnięty +aktywny GutGut
 27. 1 punkt
  +Wiek +mutacja/mikrofon +ogarnięty gracz Jestem na TAK
 28. 1 punkt
  Jestem na Tak Aktywny, dobry wiek, trochę denerwujący xd
×
×
 • Dodaj nową pozycję...